«  Травень 2015  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.11.2019, 21:47

Головна » 2015 » Травень » 22

Змінюються часи, покоління, уподобання та погляди. Проте залишаються віковічні традиції, які єднають нас. Серед них і традиції, пов’язані з вишивкою. Ці традиції є історією нашої країни, історією окремої родини, історією кожної людини.  Ми повинні берегти цей скарб,  популяризувати та передавати наступним поколінням.

День вишива́нки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Учні Теребовлянського НВК теж відзначили це свято.  Вони стали учасниками загальношкільного  флешмобу.  Створивши  ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

22  травня бібліотекар школи Субчак Н.В. та учні Смірнова Зоряна (III гімназійний) і Мурдза Дмитро (10 клас) прийняли участь у районних Шевченківських читаннях «Вічно живий у пам’яті народній»,приурочений 154 річниці перепоховання Т.Г.Шевченка,які відбулися біля пам’ятника поета. Начальник відділу культури і туризму  Кузів М.Р. вручив подяки учням за участь у конкурсі і особливо відзначив емоційний виступ Дмитра, який читав вірш «Розрита могила” .Вірш  “Сова”,який читала Зоряна ,був найскладнішим твором серед усіх прочитаних іншими учасниками віршів та уривків поем. На завершення конкурсу усіх учасників запросили  до загальної світлини.

Переглядів: 234 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

Офіційну спільноту Теребовлянського НВК в соціальній мережі Вконтакті було відкрито 19 травня.
Лише за 4 дні до неї приєдналося більше 50 користувачів.
Приєднуйся до нас за адресою:

Переглядів: 184 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

15 та 19 травня 2015 року на базі Тернопільського інституту післядипломної освіти було проведено тренінги щодо організації та проведення літніх мовних таборів з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів. Вчителі англійської мови Теребовлянського НВК Шміло О. А. та Воробець Е. О. взяли участь у цих заняттях . Представник Міжнародного освітнього центру “Pearson-D-Internal” Олена Міходуй виступила з темою : «Використання проектної методики як ефективного засобу розвитку комунікативної компетенції учнів». Олена Міходуй ознайомила присутніх іноземних мовників з етапами роботи над проектом та поділилася своїм досвідом роботи з дітьми у літніх мовних таборах. Представник “Cаmbridge University Press” Любов Залюбовська презентувала тему: “Using Projects with Young Learners. Using Video with Teenagers”. Вона ознайомила усіх з інноваційною методикою використання відеоматеріалів для навчання учнів під час літніх мовних таборів. Вчителі Заліщицької і Чортківської гімназій Ірина Лучин та Галина Сеньків представили свою орієнтовну програму літнього мовного табору, а також провели практичні заняття, під час яких залучили вчителів до активної участі у різних видах роботи з дітьми. Присутні мали чудову нагоду відчути себе на деякий час учнями та із задоволенням практикувались у різноманітних іграх і руханках.

Переглядів: 228 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)