«  May 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 23.04.2024, 21:57

Головна » 2015 » May » 28

Творча робота – це результат  копіткої праці вчителя  і учня. Досвідчені педагоги школи допомагають учням виявити свої здібності, орієнтують їх на різні види творчої діяльності. 28.05.2015р. у Теребовлянському НВК проходив захист конспектів, рефератів, наукових робіт  учнів IV( 8) – VI ( 10) класів. Девізом цього заходу стали слова В.Сухомлинського                             « Вірити в талант і творчі сили кожного учня».

Views: 417 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 28.05.2015 | Comments (0)

26 травня відбулась дуже важлива, визначна подія в житті вихованців 4-б класу Теребовлянського навчально-виховного комплексу – свято прощання з початковою школою.

Із самого ранку в ласкавому травневому повітрі бринів квітковий запах, лунав дзвінкий дитячий спів, а на схвильованих обличчях батьків були помітні сльози смутку і радості водночас.

Впродовж виступу на шкільній сцені діти щиро дякували своїй першій вчительці Наталії Степанівні Верхоляк, вихователям Світлані Мирославівні Юрчак, Любомирі Іванівні Колодійчук за любов і турботу, за те, що вели їх щоденно стежиною знань, допомагали долати труднощі, пов’язані з навчанням і вихованням, без вагань віддавали своє уміння, розум і формували духовний світ маленьких вихованців.

Коли в актовій залі пролунали чарівні звуки вальсу і юні пари закружляли у танку, то в більшості глядачів защеміла душа і сповнилась невимовним почуттям чогось особливого, прекрасного і сумного. Адже кожен дорослий в цю мить повернувся спогадами у свої дитячі роки.

Усі присутні, гості свята гаряче аплодували маленьким танцюристам, а також їхньому ... Читати далі »

Views: 447 | Added by: Семків_Юрій | Date: 28.05.2015 | Comments (0)

27 травня 2015р. учні 4-а та 4-б класів разом із своїми наставниками Кріль Г. Й. та Верхоляк Н. С. відвідали Кам’янець- Подільський та Хотин. Перша зупинка – Кам’янець-Подільська фортеця. Серед іншого юних екскурсантів надзвичайно вразили боргова яма, гончарна майстерня, тунелі замку тощо, а в центрі міста – ярмарка народних ремесел та велика писанка. Потім усі помолилися в церкві і вирушили до Хотинської фортеці. А там – виставка стародавнього одягу, зброї, археологічних знахідок, монет… Надзвичайної краси пейзажі, дух старовини так і промовляють: «Приїжджайте сюди усі!»
Views: 407 | Added by: Семків_Юрій | Date: 28.05.2015 | Comments (0)