«  May 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 09:10

Головна » 2015 » May » 29

Ось і завершився 2014-2015 навчальний рік у НВК, пролунав останній дзвоник. Святкова лінійка розпочалася словами першокласника Чаплюка Іллі: « Нашу рідну Україну люблю дуже, дуже! З Україною нікого в світі не боюся. І щоранку я до Бога за неї молюся» . На святі були присутні начальник сектору у справах сім’ї та молоді Теребовлянської РДА Майор Г.Ф., методист районного методичного кабінету відділу освіти Теребовлянської РДА Малиш О.О., багаторічний меценат школи, підприємець Дзюбан Ю. І., волонтер громадської організації «Теребовлянська вежа» Стадник О. П., голова піклувальної ради школи Рогожинська Н. Я., отці Ігор Сип’як та Володимир Якубишин. Премії Юрія Дзюбана отримали діти соціально незахищених категорій, переможці олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт у МАН України, кращі спортсмени гімназії. Хвилюючими моментами свята були хвилина мовчання, покладання квітів до пам’ятника загиблих гімназистів, напутні слова батьків і перев’язування випускників вишитими рушниками, прощальний вальс. Кожного останнього дзвоника випускники нашої школи задумують бажання і на знак здійснення цих бажань випускають у небо голубів. Сьогодні бажання всіх українців зводяться до одного – найзаповітнішого: ми всі прагнемо, щоб в Україну якнайшвидше прийшов мир, щоб перестали плакати всі матері, кохані, дружини, щоб перестали гинути люди і, щоб всі сини повернулись додому живими. Всі учасника свята взялись за руки і попросили в Бога, щоб це бажання здійснилося. Випускники випустили в небо голубів. Ну от і все, лінійка урочиста Скінчилась... і останній раз Дзвінкова пісня радісна і чиста До г ... Читати далі »

Views: 528 | Added by: Семків_Юрій | Date: 29.05.2015 | Comments (0)