«  May 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 17:58

Головна » 2015 » May » 28 » Прощавай, початкова школо!
Прощавай, початкова школо!

26 травня відбулась дуже важлива, визначна подія в житті вихованців 4-б класу Теребовлянського навчально-виховного комплексу – свято прощання з початковою школою.

Із самого ранку в ласкавому травневому повітрі бринів квітковий запах, лунав дзвінкий дитячий спів, а на схвильованих обличчях батьків були помітні сльози смутку і радості водночас.

Впродовж виступу на шкільній сцені діти щиро дякували своїй першій вчительці Наталії Степанівні Верхоляк, вихователям Світлані Мирославівні Юрчак, Любомирі Іванівні Колодійчук за любов і турботу, за те, що вели їх щоденно стежиною знань, допомагали долати труднощі, пов’язані з навчанням і вихованням, без вагань віддавали своє уміння, розум і формували духовний світ маленьких вихованців.

Коли в актовій залі пролунали чарівні звуки вальсу і юні пари закружляли у танку, то в більшості глядачів защеміла душа і сповнилась невимовним почуттям чогось особливого, прекрасного і сумного. Адже кожен дорослий в цю мить повернувся спогадами у свої дитячі роки.

Усі присутні, гості свята гаряче аплодували маленьким танцюристам, а також їхньому хореографу, психологу школи Жанні Йосипівні Гайві, яка приклала максимум зусиль для того, щоб навчити їх так зворушливо вальсувати.

На завершення концертної програми з вітальним словом до юних випускників звернулась заступник директора Ірина Іванівна Ковалінська, побажала дітям здоров’я, миру, радості, щасливих літніх канікул, а також нагородила їх дипломами випускників початкової школи.

Переглядів: 448 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0