Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 01:53

Головна » 2015 » November » 01

Осінні канікули  для учнів VII класу гімназії  пройшли у праці та відпочинку. Консультації з ЗНО відбувалися кожного дня, а для відпочинку учні обрали четвер. Вони, разом з класним керівником і вихователем, відвідали Тернопільський драматичний театр. Цікавою та смішною виявилась вистава Р. Куні: «Занадто одружений таксист».  Учні із задоволенням переглянули п’єсу. Настрій був забезпечений на весь вечір.

Views: 476 | Added by: Семків_Юрій | Date: 01.11.2015 | Comments (0)

29 жовтня 2015 року на базі Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ №2 відбулося засідання школи новопризначеного класного керівника. Участь у ньому взяла  молодий класний керівник НВК Сидор Марія Іванівна .

Views: 416 | Added by: Семків_Юрій | Date: 01.11.2015 | Comments (0)

Усі діти шкільного віку  з нетерпінням чекають кінця жовтня. Адже саме тоді у них такі довгоочікувані осінні канікули. Але учням  I та  II-А класів гімназії не доводилося байдикувати. 27-28 жовтня вони разом із своїми наставниками, Погорілою О.С. та Бучковською І.М., відвідали Теребовлянську  центральну бібліотеку для дітей та юнацтва, де працівники даного закладу Людвіковська Г.О. та Куліковська М.М. відкрили дітям дивовижний і таємничий світ книг, ознайомили нас із  різними відділами бібліотеки. Діти отримали велике задоволення від спілкування!

А ще - побували на фортеці. Тепла осіння днина дозволила відчути історичний дух нашого міста. Вихованці почули цікаву історію про Софію Хшановську (справжнє ім'я Анна Дорота фон Фрезен), яка  відзначилася неабиякою мужністю при обороні замку від турків, і пам’ятник якій стоїть під замковими мурами.

Views: 414 | Added by: Семків_Юрій | Date: 01.11.2015 | Comments (0)

27.10.2015 р. учні ІІІ (7) класу спільно з вихователем Безверхньою О. Г. та батьками відпочивали у ТРЦ «Подоляни». Школярі відвідали кінотеатр «Сінема Сіті», де переглянули мультфільм «Монстри на канікулах» та фантастичне кіно «Пен: подорож у Небувалію», а також кінотеатр 5D. Учням запам’яталося катання на ковзанах та відвідування боулінг-клубу. Додому повернулись задоволені та з новими враженнями.

Views: 511 | Added by: Семків_Юрій | Date: 01.11.2015 | Comments (0)