Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 14:25

Головна » 2015 » November » 14

12.11.2015р. учні ІІІ (7) класу Теребовлянського НВК спільно з вихователем Безверхньою О. Г. в рамках реалізації класного проекту «Україно, пам’ятай своїх героїв!» провели майстер-клас з виготовлення браслетів-оберегів для воїнів АТО.

Вироби, створені своїми руками, дарують не лише радість і задоволення, але й передають настрій та енергетику, з якими створюється річ. Браслети несуть у собі тепло молодих сердець, позитивну енергію та є своєрідними оберегами для тих, хто їх отримає.

Виготовлені браслети як символ єдності, взаєморозуміння та підтримки, уособлення нескореності та незламності українського духу, захисту від зовнішнього агресора будуть надані місцевій волонтерській організації для передачі військовим та учасникам АТО.

Views: 529 | Added by: Наталія_Ігорівна | Date: 14.11.2015 | Comments (0)

Розпочинаємо публікацію відеоматеріалів минулих років коли наш сайт ще не фукціонував.

Views: 420 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 14.11.2015 | Comments (0)

11 листопада  2015 року в Теребовлянському НВК відбулося дійство приурочене Дню писемності та, яке провели учні 8 класу слабозорого відділення разом з вихователем Кравець Л.Д. та класним керівником Кокайло Н.М.   Це свято стало традиційним  і щорічно відзначається у  нащій школі. Учні 8 класу привітали присутніх з цим святом та розповіли, що мова – це найбільший скарб народу, це інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим. На святі прозвучали вірші та пісні українських класиків та молодих сучасних авторів, в яких висвітлюється краса та співучість нашої рідної мови.

Views: 778 | Added by: Семків_Юрій | Date: 14.11.2015 | Comments (0)

12 листопада 2015 року вчитель початкових класів Теребовлянського НВК Кріль Г. Й. ознайомила учнів 1-А класу з правилами дорожнього руху, долучившись до проведення загальношкільного уроку «Безпека на дорозі – безпека життя!»

Першокласники, виконуючи роль водіїв, пасажирів та пішоходів, «пересувалися вулицями міста, зважаючи на світлофор та пішохідний перехід». Також «допомагали учням пройти до школи, перейти дорогу тваринам»…, розв’язуючи різні проблемні ситуації. Потім всі разом склали правила дорожнього руху для кожної дитини.

Гра сподобалась маленьким школярикам, але головне  для нас усіх – щоб діти добре засвоїли правила дорожнього руху і завжди їх дотримувались.

Views: 460 | Added by: Семків_Юрій | Date: 14.11.2015 | Comments (0)

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, що відбувається з 09 по 15 листопада 2015 року, класним керівником        Трач Н.І.  із учнями ІІІ класу 12 листопада  проведено урок «Безпека на дорозі - безпека життя». На уроці діти нагадали правила безпечного переходу дороги, ознайомились і з правилами безпечної поведінки на зупинках та правилами посадки в громадський транспорт, правилами для велосипедистів та моторолерів. Учні мали можливість,  працюючи в групах , відпрацьовувати життєві навички аналізу дорожньої ситуації, уміння приймати відповідне рішення щодо переходу дороги, упевненої поведінки та навичок при керуванні велосипедом, у громадському транспорті.

Views: 499 | Added by: Наталія_Ігорівна | Date: 13.11.2015 | Comments (0)

Генеральна Асамблея ООН проголосила 2011 – 2020 рр. Десятиліттям дій безпеки дорожнього руху.

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху 12 листопада в V класі гімназії і 10 класі слабозорого відділення класними керівниками Білінською О. В. і  Гуцкалюк Л. І. проведено вікторину  « Найкращий пішохід», під час якої учні демонстрували свої знання з правил дорожнього руху.

Views: 503 | Added by: Наталія_Ігорівна | Date: 13.11.2015 | Comments (0)