Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 14:04

Головна » 2015 » November » 27

27.11. 2015 року  в кабінеті соціального педагога Теслюк О.В. відбувся тренінг для учнів 10 класу на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Важливим аспектом тренінгу було проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей, щодо торгівлі людьми.  У ході креативної лабораторії  учні виконували творчі завдання за технікою коладжу. Уміння працювати в команді, творчості, креативності діти створили світ дій, думок, почуттів людини, яка постраждала від торгівлі людьми та осіб, які оточують дану людину.

На завершення учасники команд захистили свої роботи, обмінялись думками та враженнями про тренінг.

Views: 511 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 27.11.2015 | Comments (0)

Views: 458 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 27.11.2015 | Comments (0)

Приємного перегляду.

Views: 425 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 27.11.2015 | Comments (0)

Не сьогодні це сказано: “Час народжувати і час помирати, час руйнувати і час будувати, час розкидати каміння і час збирати, час мовчати і час говорити”.

27 листопада учнями 8, 9 10 класів спецшколи-інтернату Теребовлянського НВК проведено вечір - реквієм «Пам’ять серця», присвячений   вшануванню пам’яті жертв геноциду Українського народу - Голодомору 1932-1933 років в Україні . Всі присутні, затамувавши подих, слухали розповіді, вірші та пісні на дану тематику. В ході заходу діти поглибили свої знання про Голодомор,  його причини та наслідки; навчилися сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні; було пробуджено бажання вивчати історію своєї держави, її традиції. Також діти мали змогу переглянути документальний фільм про Голодомор в Україні 1932-1933 років.

Всі присутні вшанували пам’ять душ померлих від голоду хвилиною мовчання.

Views: 594 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 27.11.2015 | Comments (0)

27.11.2015 р. у Теребовлянському НВК класним керівником Дармограй Н. В. у 11 класі слабозорого відділення було проведено урок на тему «Ті дні у пам’ятій народній» (до Дня пам’яті жертв Голодомору).

Учні вшанували загиблих від Голодомору 1932 – 1933 років. Поглибили знання про Голодомор як геноцид Українського народу, його причини, перебіг і наслідки. Переглянули документальний фільм «Гільйотина».

Views: 457 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 27.11.2015 | Comments (0)

Шкільний бібліотекар Субчак  Наталія  Володимирівна визнана переможцем конкурсу на краще гасло та логотип до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2015 році на тему: «Виховуємо громадянина - патріота України». Конкурс проведено з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки,підняття її престижу,привернення уваги вчительської,учнівської та батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки,популяризації книгочитання. На конкурс надійшло більше 20 робіт. Конкурс оцінювало журі у складі головного спеціаліста відділу освіти Яцух Н.І.,методиста  по бібліотечних фондах Жук Н.О. Подані матеріали свідчать про творчий підхід бібліотекаря та вміння використовувати комп’ютерні технології.

Views: 507 | Added by: Семків_Юрій | Date: 27.11.2015 | Comments (0)

27 листопада учнями 6-го класу Теребовлянського НВК було проведено урок мужності «Запали свічу», присвячений вшануванню пам’яті геноциду народу України – голодомор 1932-33 років.

Views: 464 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 27.11.2015 | Comments (0)