Вітаю Вас, Guest · RSS 09.05.2024, 04:26

Головна » 2021 » December » 01

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Теребовлянському профільному ліцеї було проведено захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Медична сестра Чорна О.М. ознайомила учнів 7-Б класу із поняттям ВІЛ/СНІД; розповіла, як саме вірус потрапляє в організм людини, шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається та про "Кімнату довіри".
Соціальний педагог Теслюк О.В. разом з учнями створили плакат «Стоп СНІД!», як знак єдності, розуміння і солідарності в нерівній боротьбі людини та хвороби й символом надії на майбутнє без СНІДу.
Views: 119 | Added by: okcanatom | Date: 01.12.2021 | Comments (0)

Сьогодні, 30 листопада, Україна   відзначає  #ЩедрийВівторок. Це   Міжнародний благодійний рух та   Всеукраїнський день добрих справ.
 Наш заклад теж долучився до святкування   цього дня. Було проведено благодійну   акцію  зі збору коштів на лікування
 Юліанки  Данилишин.
 Говорити про добро потрібно, адже своїм   прикладом ти можеш мотивувати і   надихати  інших робити добрі справи.
Views: 109 | Added by: okcanatom | Date: 01.12.2021 | Comments (0)

У 8-Б класі Теребовлянського ліцею класним керівником Галиною Василівною Кравчук та вчителем біології Лідією Омелянівною Лось проведено бесіду, спрямовану на інформування про небезпеку хвороби, шляхи її поширення, симптоми, особливості лікування, про порушення прав і свобод людей, які мають ВІЛ-статус.
Учні прослухали цікаві розповіді, переглянули ролики, ознайомились із символікою.
На завершення виготовили серце, до якого прикріпили червоні стрічки - символ боротьби зі СНІДом: "Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї"

Views: 113 | Added by: okcanatom | Date: 01.12.2021 | Comments (0)

Учні ліцею невпинно йдуть до перемог та з впевненістю їх здобувають! 25 листопада завершилась ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" з німецької мови, учасниками якої були 16 учнів 7-11 класів. Диплом І ступеня отримала учениця 7-А класу, Багрій Анна, Диплом ІІ ступеня - Максимчук Каміла, учениця 8-А класу, Борецька Олеся, Ковальська Аліна, учениці 10-А класу та Диплом ІІІ ступеня - Чміль Христина, учениця 7-А класу, Мелешко Юрій, учень 8-А класу, Кокайло Віталіна, учениця 9-А класу та Трач Анна, учениця 10-А класу. Інші учні отримали сертифікати учасників олімпіади. Вітаємо з заслуженою перемогою! Ми впевнені, що досвід участі в цій олімпіаді вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся.
Views: 98 | Added by: okcanatom | Date: 01.12.2021 | Comments (0)

Щороку 1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна мета заходів, що проводяться цього дня, – підвищити глобальну поінформованість суспільства щодо ВІЛ/СНІДу.
Саме тому лідери учнівського самоврядування переглянули мультфільм з учнями 3 класу "Що таке ВІЛ?", провели вікторину "Молодь проти СНІДу" в 7-Б, 8-Б та 10-А класах, а також танцювальний флешмоб для 3-4 класів на підтримку ВІЛ-інфікованих.
СНІД ще не переможений – ось чому нам так важливо навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди.
Бережіть себе, піклуйтеся про ближніх.
Views: 93 | Added by: okcanatom | Date: 01.12.2021 | Comments (0)

«Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено бесіду в 5 класі Теребовлянського професійного ліцею соціальним педагогом Теслюк О.В.
Акцент був направлений на підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.
Views: 107 | Added by: okcanatom | Date: 01.12.2021 | Comments (0)