Вітаю Вас, Guest · RSS 08.05.2024, 23:08

Головна » 2021 » December » 10

Саме тому учні 6 класу разом з педагогом-організатором Яворською Г. С. створили панно з долоньок "Виконуй обов'язки - знай права".
Views: 114 | Added by: okcanatom | Date: 10.12.2021 | Comments (0)

До Міжнародного дня прав людини, який щорічно, починаючи з 1948 року, відзначається 10 грудня, у Теребовлянському профільному ліцеї соціальним педагогом Теслюк О.В. було проведено ряд бесід.
Учні пригадали права, які мають діти у нашій державі згідно "Конвенції ООН про права дитини" та дотримання їхніх обов'язків відповідно до даних прав.
Views: 110 | Added by: okcanatom | Date: 10.12.2021 | Comments (0)

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та Міжнародного дня прав людини в ліцеї за участю начальниці служби у справах дітей Теребовлянської міської ради Борецької Л.В. відбулася зустріч ліцеїстів 5- 8 класів.
Ліда Володимирівна розповіла присутнім про основні види насильства та булінгу, їхні ознаки та закликали не мовчати, коли діти зазнають насильства чи булінгу або стають його свідками. Наголосила на тому, щоб бути толерантними, поважати права інших і не забувати про свої обов’язки. Проінформувала та роз'яснила, з якого віку настає відповідальність за різні види правопорушень відповідно до чинного законодавства.
Views: 98 | Added by: okcanatom | Date: 10.12.2021 | Comments (0)

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття.
З метою поглиблення знань учнів стосовно проблем прав дитини і набуттям навичок щодо захисту своїх прав, вчитель правознавства Бурда О. В. провела з учнями 9-А класу урок з елементами тренінгу "Права дитини".
Views: 98 | Added by: okcanatom | Date: 10.12.2021 | Comments (0)

Напередодні новорічно - різдвяних свят учні 4-го класу разом із своїми вчителями та майстринею Олею Чміль у теплій і затишній атмосфері виготовляли святкові свічки. Під час роботи діти та їхні наставники ділилися новорічними історіями та загадували бажання. Четвертокласники працювали з  натуральною восковою вощиною, яку зігрівали теплом своїх рук, вдихаючи неповторний аромат меду.
Кожна дитина створила власноруч красиву, неповторну свічечку, щоб запалити її в казкову новорічну та різдвяну ніч!

Views: 107 | Added by: okcanatom | Date: 10.12.2021 | Comments (0)

Вітаємо Руслана Сєрака, учня 9-Б класу Теребовлянського профільного ліцею, з нагородою, здобутою на Відкритому кубку Львова з вільної боротьби.
Бажаємо досягати максимальних висот, розвиватися і не зупиняйся на досягнутому!
Views: 107 | Added by: okcanatom | Date: 10.12.2021 | Comments (0)

З нагоди відзначення 30-річчя створення Збройних Сил України вихователь Федорук О.І. провела бесіду "Військові символи України" з мешканцями пансіону та ознайомила їх з символікою і військовими прапорами різних видів та родів військ і сил України. Діти малювали емблему збройних сил та виготовили Державний прапор України.
Views: 111 | Added by: okcanatom | Date: 10.12.2021 | Comments (0)