Вітаю Вас, Guest · RSS 03.05.2024, 08:12

Головна » 2021 » December » 21 » Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів

У нашій школі стало вже доброю традицією проводити Тиждень початкових класів. У цьому навчальному році він відбувся з 13 по 17 грудня і пройшов під гаслом: "Учись пізнавати, досліджувати, творити". Діти весело крокували запланованими доріжками. Перший день тижня розпочався організаційною лінійкою, на якій було повідомлено щоденний маршрут. Перша стежка - "Джерело доброти". Крокуючи нею, діти переглядали мультфільм про дбайливе ставлення до тварин, писали про них твори, малювали малюнки друзів своїх менших. На другій, "Зимовій стежині", юні дослідники спостерігали за змінами в природі, розглядали сніжинку під лупою і спостерігали, як вона перетворюється на воду у руках. А на інтегрованому уроці ЯДС/Українська мова здійснили небезпечну і пізнавальну мандрівку з Рижиком. Третя стежка, "Туристична", не залишила байдужим жодного учня. Після розвиваючого уроку з ЯДС, на якому учні вивчали, як мозок впливає на розвиток пам"яті та уваги, діти відвідали місцевий музей, у якому для них провели цікаву екскурсію, а також майстер-клас з розпису імбирних пряників. Четверта стежка "Акорди творчості" дала можливість дітям показати свою креативність, фантазію, вміння співати і декламувати вірші. Саме в цей день, напередодні свята Миколая, учні завершили свою роботу над "Календарем добрих справ". На підсумковій лінійці усі мандрівники нагороджені солодкими подарунками від Святого Миколая.
Переглядів: 118 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0