Вітаю Вас, Guest · RSS 21.05.2024, 13:53

Головна » 2021 » December » 10 » Зустріч з начальницею служби у справах дітей Теребовлянської міської ради
Зустріч з начальницею служби у справах дітей Теребовлянської міської ради

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та Міжнародного дня прав людини в ліцеї за участю начальниці служби у справах дітей Теребовлянської міської ради Борецької Л.В. відбулася зустріч ліцеїстів 5- 8 класів.
Ліда Володимирівна розповіла присутнім про основні види насильства та булінгу, їхні ознаки та закликали не мовчати, коли діти зазнають насильства чи булінгу або стають його свідками. Наголосила на тому, щоб бути толерантними, поважати права інших і не забувати про свої обов’язки. Проінформувала та роз'яснила, з якого віку настає відповідальність за різні види правопорушень відповідно до чинного законодавства.
Переглядів: 100 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0