Вітаю Вас, Guest · RSS 08.05.2024, 05:38

Головна » 2021 » November » 18

17 листопада учнівський хор Теребовлянського профільного ліцею побував на майстер-класі хорового співу в Теребовлянському фаховому коледжі культури і мистецтв. Провела його викладачка хорових дисциплін Брездень Олена Володимирівна. В роботі з мішаним хором було показано досконало розвинені технічні навички та ансамблеву хорову звучність, які є висококваліфікованою професійною музичною організацією. Головною умовою гарного хорового звучання є чистота співу. Важливою вимогою диригента в роботі є вміння відрізнити чисте звучання від фальшивого. Хормейстер тонко відчуває музичний твір і професійно передає хору своє розуміння музики.
Зустріч відбулася у дружній і творчій атмосфері.
Щиро дякуємо викладачці за проведений майстер-клас та бажаємо подальших творчих успіхів!
Views: 140 | Added by: okcanatom | Date: 18.11.2021 | Comments (0)

17 листопада ще один факультет Тернопільського національного університету ім. В. Гнатюка відчинив свої двері для наших ліцеїстів. Декан факультету іноземних мов, Микола Кебало разом із дружнім та висококваліфікованим колективом ознайомив слухачів з основними програмами, які діють на факультеті, особливостями навчання та можливостями працевлаштування. Майбутні абітурієнти отримали чудовий екскурс в студентське життя та море позитивних вражень.
Views: 100 | Added by: okcanatom | Date: 18.11.2021 | Comments (0)