Вітаю Вас, Guest · RSS 08.05.2024, 05:49

Головна » 2021 » November » 25

25 листопада — Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, який відкриває Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства».
Учні 10-Б класу долучилися до акції: виготовили білі стрічки, символ протидії всіх форм насильства над жінками та дівчатами.
Соціальний педагог Теслюк О.В. проінформувала присутніх про історію виникнення Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок.
Views: 115 | Added by: okcanatom | Date: 25.11.2021 | Comments (0)

25 листопада соціальний педагог Теслюк О.В. разом з учнями 10-А класу провели радіолінійку присвячену початку Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
А також, надали інформацію про Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, який офіційно відзначають в цей день.
Views: 107 | Added by: okcanatom | Date: 25.11.2021 | Comments (0)

Вже стало чудовою традицією, що слухачі секції «Історія» Теребовлянської філії МАН та учні ліцею мають чудову нагоду послухати лекції доцента, доктора історичних наук, викладача Тернопільського державного педагогічного університету імені В. Гнатюка Старки Володимира Васильовича. 24 листопада 2021 року ліцеїсти, учні 9-А та 11 класу, разом з викладачами Бурдою О.В., керівником секції, та Архитко Ю.Р. прослухали лекцію на тему: «Методика навчання усної історії». Учні дізналися історію походження терміну «усна історія», її важливість, оскільки щораз залишається менше живих свідків історії. Їх історичний досвід, то наша спадщина. Безліч питань для істориків і досі залишаються відкритими, саме усна історія і є ключем до «Білих плям» в історії.
   Цікавим і пізнавальним був діалог, який відбувся опісля між викладачем та слухачами секції «Історія». Натхненні отриманими новими знаннями наші юні науковці сповнені снаги до праці.
  Щиро дякуємо Тернопільському відділенню МАН та доктору історичних наук Старці В.В та сподіваємось на подальшу співпрацю.

... Читати далі »
Views: 116 | Added by: okcanatom | Date: 25.11.2021 | Comments (0)

В середу, 24 листопада о 20.00 год проходили змагання з шашок між мешканцями пансіону під керівництвом Романа Миколайовича Васильчика та Віктора Сергійовича Мацюка.
За результатами:
перше місце - Титарчук Валентин (10-Б кл.),
друге - Островський Іван (7-Б кл.),
третє місце - Гогусь Іван (10-Б кл.).
Вітаємо переможців і дякуємо всім за участь!

Views: 180 | Added by: okcanatom | Date: 25.11.2021 | Comments (0)