Вітаю Вас, Guest · RSS 08.05.2024, 23:24

Головна » 2021 » November » 26

24-25 листопада до Дня пам’яті жертв голодомору шкільним бібліотекарем Субчак Н.В. була організована віртуальна екскурсія Національним музеєм Голодомору-геноциду, що знаходиться в Києві, для мешканців пансіону. Це унікальна можливість потрапити до музею зі своєї школи. Учні та їх наставники Вербовецька Л.З та Шманько Н.І. переглянули відео, а після перегляду спілкувалися онлайн з екскурсоводом Ольгою Вигодованець. Формат відеоекскурсії дав змогу зануритися в атмосферу музею, дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців та побачити унікальні предмети.
Views: 105 | Added by: okcanatom | Date: 26.11.2021 | Comments (0)

Завершилася Всеукраїнська олімпіада з інформатики в якій взяли участь 2 514 802 учасники з 13 005 шкіл, яких підготували 139 988 вчителів. З нашої школи учасниками олімпіади були 112 учнів з 10 класів.
Диплом першого ступеня отримали 6 учнів, ІІ ступеня - 10 учнів, ІІІ ступеня - 25 учнів, а решта отримали іменні сертифікати.
Підготували учнів вчителі інформатики Трач Наталя Ігорівна і Васильчик Роман Миколайович.
Views: 126 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 26.11.2021 | Comments (0)

Кожну четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв голодоморів. Ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті.
Голодомор став ціною, яку заплатив український народ за прагнення до свободи. Про це складно говорити, про це страшно чути. Але знаючи правду про наше минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше розуміємо нинішні проблеми і запам'ятовуємо уроки історії, які не повинні повторитися знову.
З метою поглиблення знань про Голодомор 1932-1933 років вчителі історії Архитко Ю.Р. та Бурда О.В. провели уроки пам'яті у 7-Б "Засвіти свічку", учні 9-А та 9-Б класів створили плакат "Не забудемо. Пам'ятаємо!" Учні 9-А класу переглянули фільм "Червоне намисто". У 10-Б класі була проведена година пам'яті до вшанування Дня пам'яті жертв голодоморів.
Views: 112 | Added by: okcanatom | Date: 26.11.2021 | Comments (0)

Члени учнівського самоврядування сьогодні виготовили панно, яке своїми обрисами нагадує картографічну територію України та символізує трагічні події Голодомору 1932-1933 років в Україні.
Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам’ять про живих і ненароджених.
Ніхто не має права про це забути.
Views: 102 | Added by: okcanatom | Date: 26.11.2021 | Comments (0)