Вітаю Вас, Guest · RSS 08.05.2024, 20:48

Головна » 2021 » November » 15

15 листопада в ліцеї відбулася зустріч учнів 5-6-х класів із старшим інспектором сектору ВППП Тернопільського ГУНП Вітик Л.П.
Люба Петрівна провела бесіду на тему: «Дорога до школи», під час якої розповіла юним пішоходам про дотримання правил дорожнього руху, про основні дорожні знаки, які повинні знати учасники руху, наголосила на те, що пішоходи та велосипедисти мають не тільки права, а й обов’язки.
Особлива увага зверталася на необхідність носити одяг із світловідбивними елементами в темну пору доби.
Лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей .
Views: 108 | Added by: okcanatom | Date: 15.11.2021 | Comments (0)

Роботи стали частиною нашого світу. Сьогодні роботи стають героями книг, коміксів, фільмів та аніме. Вони допомагають нам удома, роблять життя комфортнішим. Тож — настав час подякувати роботам та їх винахідникам.
8-12 листопада учні школи під керівництвом вчителя інформатики Васильчика Романа Миколайовича прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Я-робототехнік!». Кожен відповідав на запитання та виконував завдання, аби зрозуміти, як створюють та програмують роботів.
З 66 учасників диплом першого ступеня отримали 9 учнів, ІІ ступеня - 11 учнів, ІІІ ступеня - 19 учнів, а решта отримали іменні сертифікати.

Views: 114 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 15.11.2021 | Comments (0)

13 листопада 2021 року учні 10-11 класів Теребовлянського профільного ліцею разом з вчителями інформатики Трач Н.І. та Васильчиком Р.М. взяли участь у IV Західноукраїнському форумі «ІТ-перспектива». Цей захід проводився з метою популяризації сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій. Під час зустрічі учні мали змогу ознайомитись із презентаціями ІТ-компаній, можливістю дуальної освіти спільно з ІТ-компаніями.
Views: 130 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 15.11.2021 | Comments (0)

І знову перемога! 12 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської
учнівської олімпіади з німецької мови.
Досконало презентуючи свої знання, учень 9-А класу,
Рудзік Павло отримав перше місце.
Пишаємось нашими учнями та віримо в подальші перемоги.

Views: 122 | Added by: okcanatom | Date: 15.11.2021 | Comments (0)