Вітаю Вас, Guest · RSS 04.05.2024, 03:48

Головна » 2021 » November » 15 » Бесіда «Дорога до школи»
Бесіда «Дорога до школи»

15 листопада в ліцеї відбулася зустріч учнів 5-6-х класів із старшим інспектором сектору ВППП Тернопільського ГУНП Вітик Л.П.
Люба Петрівна провела бесіду на тему: «Дорога до школи», під час якої розповіла юним пішоходам про дотримання правил дорожнього руху, про основні дорожні знаки, які повинні знати учасники руху, наголосила на те, що пішоходи та велосипедисти мають не тільки права, а й обов’язки.
Особлива увага зверталася на необхідність носити одяг із світловідбивними елементами в темну пору доби.
Лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей .
Переглядів: 107 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0