Вітаю Вас, Guest · RSS 17.05.2024, 18:02

Головна » 2021 » November » 5 » Ділова гра «Ситуації на розвиток уміння аналізувати конфлікти»
Ділова гра «Ситуації на розвиток уміння аналізувати конфлікти»

В рамках Тижня утвердження принципів загальнолюдської моралі, який проходив в Теребовлянському профільному ліцеї з 1 по 5 листопада 2021 року, соціальний педагог Теслюк О.В. провела ділову гру «Ситуації на розвиток уміння аналізувати конфлікти» між учнями 8-х класах.
Під час гри учні розширили знання про конфлікт та причини його виникнення, розкрили негативні та позитивні сторони конфлікту. Під час завдань знаходили конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій та формували вміння аргументовано викладати свою точку зору.
А також, учні навчилися сприяти взаєморозумінню в класі, повагу до товаришів, почуття відповідальності за свої слова та вчинки, терпимості, толерантності у ставленні оточення.

Переглядів: 120 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0