Вітаю Вас, Guest · RSS 17.05.2024, 20:51

Головна » 2021 » November » 19 » Права та обов'язки дітей
Права та обов'язки дітей

На передодні Всесвітнього дня дитини було проведено заняття на тему: "Права та обов'язки дітей" для учнів 7 класу Теребовлянського профільного ліцею.
Під час спілкування діти розповіли про випадки порушень прав дитини, про які вони знають або з якими стикались у житті.
Також переглянули відеоролик із поясненнями про їхні права, обов’язки та проаналізували ситуації з порушенням прав дитини на прикладі літературних творів та визначили, яке право казкового персонажа, на їхню думку, було порушено.
Педагог зазначив: "Кожна дитина має знати й реалізувати свої права. Але пам’ятайте: ваші права не мають порушувати права інших людей. Не існує прав дитини без обов’язків. Розуміння того, що ваші права пов’язані з вашими обов’язками, формує відповідальне ставлення до захисту власних прав та поваги до прав іншого».
Переглядів: 110 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0