Вітаю Вас, Guest · RSS 21.05.2024, 09:34

Головна » 2021 » November » 19 » Всеукраїнський конкурс «Мовознавець»
Всеукраїнський конкурс «Мовознавець»

18 листопада вихованці Теребовлянського профільного ліцею взяли участь у першому турі Всеукраїнського  конкурсу з англійської мови «Мовознавець», який проводиться Горлівським інститутом іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет». Мета Конкурсу – популяризувати вивчення англійської мови серед учнівської молоді України; заохочувати школярів до поглиблення своїх знань, умінь та навичок з англійської мови, підвищувати їхню зацікавленість у вивченні цього предмету.
До другого туру запрошуються учні 5–11 класів, які за результатами першого туру отримають диплом першого ступеня. Другий тур Конкурсу проводиться виключно в режимі он-лайн. За результатами першого та другого турів Конкурсу учасники отримують дипломи (першого, другого, третього ступеня, учасників), призи і сувенірну продукцію. Абсолютні переможці отримають планшети та ваучери на подорож до Європи. Бажаємо усім учасникам успіху!

Переглядів: 122 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0