Вітаю Вас, Guest · RSS 03.05.2024, 23:20

Головна » 2021 » November » 10 » Зустріч зі студенткою з Австрії
Зустріч зі студенткою з Австрії

Крокуючи в ногу з часом, Теребовлянський профільний ліцей впевнено впроваджує міжнародну співпрацю. «Machen wir uns bekannt» - під таким гаслом 09.11.2021 в стінах ліцею пройшла зустріч ліцеїстів з студенткою Pädagogische Hochschule Wien, Österreich, яка навчається за програмою Еразмус у Західноукраїнському національному університеті Лізою Бауер та професором кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікативних технологій, директором Школи міжнародних комунікацій ЗУНУ, Ольгою Царик. В рамках зустрічі учні 9-11 класів отримали мали змогу поспілкуватися німецькою мовою та ближче познайомитись з німецькомовним середовищем. Ольга Царик презентувала спеціальність «Бізнес-комунікації та перекладу» ЗУНУ.  Дарунком на згадку прозвучала пісня Hellen Fischer «Augenblick» у виконанні учениць 11-го класу. Директор ліцею, Олег Архитко, висловив подяку за співпрацю та взаєморозуміння, особистий внесок у навчання української молоді та щире бажання допомагати у впровадженні міжнародної комунікації.

Переглядів: 109 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0