Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 03:24

Головна » 2015 » December » 09

9 грудня у Теребовлянському навчально-виховному комплексі відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед учнів школи

У категорії "Молодша група" перемогу здобули:
І місце - Бугай Тарас (IV клас);
ІІ місце - Мокрицький Максим (ІІІ клас);
ІІІ місце - Сагайдак Владислав (8 клас);
ІІІ місце - Яворський Юрій (ІІІ клас).

Переможці категорії - "Дівчата":
І місце - Приймак Мар'яна (11 клас);
ІІ місце - Канська Христина (ІІІ клас);
ІІІ місце - Налисник Наталя (ІІІ клас).

Переможці категорії "Старша група":
І місце - Демида Ігор (12 клас);
ІІ місце - Іванів Володимир (12 клас);
ІІІ місце - Костюк Ярослав (9 клас).

Головний суддя - Семків Ю. І.

Views: 481 | Added by: Семків_Юрій | Date: 09.12.2015 | Comments (0)

8 грудня учні 4-А класу під керівництвом вчителя Сагайдак О.М. здійснили екскурсію до шкільної бібліотеки. Бібліотекар Субчак Н.В.провела з учнями бібліотечний урок «Загиблим і живим – поклін і слава». На уроці згадали героїв майдану,наших земляків,які загинули захищаючи свою рідну землю,воїнів АТО. Завершився урок переглядом музичного кліпу,присвячений захисникам України. Пісня - крик душі від болю і від війни. Схід і Захід, Північ І Південь...це все Україна. Одна Єдина Держава, яку так нещадно шматують...МИ ЗА МИР У ВСІЙ УКРАЇНІ! Ще раз щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

Views: 496 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 09.12.2015 | Comments (0)

Вчителі,бібліотекар та учні  школи з приємністю згадують зустріч з краєзнавцем,архітектором,поетом,письменником Миколою Ковальчуком,яка відбулася у ЦБ. На творчому вечорі звучали пісні місцевих композиторів на вірші поета,деякі твори читав автор. У цей день Микола Федорович презентував свою нову книгу «Теребовлянщина  Х1-ХХ століття».Зустріч пройшла у теплій ,щирій атмосфері.

Якщо вас,читачі, цікавить історія Теребовлі і сіл району завітайте у шкільну бібліотеку. Тут ви почерпнете багато нового і захоплюючого.

Views: 513 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 09.12.2015 | Comments (0)

1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом. З цієї нагоди 1 грудня 2015 року у І класі гімназії була проведена бесіда з лікарем Білоногою Галиною Сергіївною на тему: "Здоров'я перш за все. Шкідливі та корисні звички". Під час зустрічі дівчата та хлопці висловили своє розуміння понять "шкідлива і корисна звичка", дізналися до чого може призвести шкідлива звичка і що необхідно робити, щоб виробити корисну звичку. Учні також довідалися про символ боротьби зі СНІДом - червону стрічку і носили їі впродовж усього дня як ознаку розуміння та солідарності в цій нерівній боротьбі.

Views: 508 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 09.12.2015 | Comments (0)

8 листопада 2015р. у приміщенні ЗОШ №1 відбувся ІІ етап (районний) всеукраїнської олімпіади з хімії.

Команда учнів нашої школи у напруженій боротьбі виборола шість призових місць :

Кричун Ю. (9клас) – І місце;

Підкова Т. (11клас) – ІІ місце;

Круківська М. (10 клас) – ІІ місце;

Шкаферак М.  (7 клас) – ІІ місце;

Предко Ю. (11 клас) – ІІІ місце;

Кучма І. (8 клас) – ІІІ місце.

У ІІІ (обласному) етапі олімпіади, захищаючи честь району, брат ... Читати далі »

Views: 629 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 09.12.2015 | Comments (0)

Команда учнів VI класу гімназії Теребовлянського НВК взяла участь у І турі Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Даний форум зумів виявити та об’єднати молодих людей, які здатні впливати на майбутнє України і брати активну участь у відбудові її економіки.

Університет «КРОК» нагородив учасників форуму сертифікатами. Також було прийняте рішення про закріплення 10% знижки за кожним членом нашої команди до 2017 року на перший рік навчання в Університеті «КРОК».

Views: 615 | Added by: Семків_Юрій | Date: 09.12.2015 | Comments (0)