Ярослава Стецько

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 03:46

Головна » 2015 » Грудень » 25

Педагогічний та учнівський колективи Теребовлянського НВК тісно співпрацюють з представниками волонтерських  організацій  м. Теребовлі, зокрема з О.Стадник, М.Самцем, М.Шевчуком та ін.

Микола Шевчук великий патріот України, волонтер і багато разів побував в зоні АТО на самій межі вогню, і всіляко й далі піклується із своїми побратимами-волонтерами про долю України.

25.12.2015р.  він  презентував свої картини в  м.Теребовлі ,  ця подія була приурочена присвоєнню йому звання "Заслуженого художника України ".  Результати його творчості вражають кожного, можна сказати, що ця людина-митець уособлює напрямки малярства всіх епох.

Педагоги нашого навчального закладу взяли участь у цій виставці.

Переглядів: 288 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 25.12.2015 | Коментарі (0)

Полинемо в минуле і згадаємо Перший дзвоник 2002 року. Приємного перегляду.

Переглядів: 301 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 25.12.2015 | Коментарі (0)

24 грудня у V гімназійному класі вчителем  біології Гуцкалюк Л.І проведено відкритий урок узагальнення знань з теми «Травлення» - «Подорож бутерброда». При проведенні уроку вчителем було використано такі інтерактивні методи навчання: розгадування ребусів, анаграм, шарад, мозковий штурм (бліц-турнір), конкурс  ерудитів. За правильні відповіді на запитання учні одержували біоніки, які  відповідали певним критеріям оцінювання. Урок пройшов цікаво, динамічно, учні виявили хороші знання з вивченої теми. Також продемонстровано реклами продуктів харчування, які є корисними для розвитку дитячого організму, та антиреклама продуктів шкідливих для організму підлітків. Маємо надію, що отриманні знання допоможуть учням дотримуватись правил раціонального харчування.

Переглядів: 298 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)