Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 21:19

Головна » 2015 » December » 29

Волонтерський загін «Армія добра» (10 клас слабозорого відділення )в рамках проекту «Рух опіки» привітав з різдвяними святами Серединську Ірину Михайлівну – вчителя-пенсіонера нашої школи.

Учні побажали їй міцного здоров’я, мирного неба та веселих свят.

Views: 522 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 29.12.2015 | Comments (0)

Впевнено крокуючи стежиною «Моя Україна», барвінчата 1-Б класу під керівництвом класовода Яворської Г.С. та вихователя Боднарчук Г.Б. підготували для батьків новорічне свято «Різдвяна казка». В ході заходу діти показали інсценівку про Різдво та традиції його святкування, віншували та колядували для батьків. На завершення свята діти разом із батьками виконали українську колядку «Нова радість стала».

Views: 460 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 29.12.2015 | Comments (0)

Прививаючи учням любов до національних звичаїв та традицій учнями 6-го класу було підготовлено Вертеп «Вже прийшло до нас різдво – всьому світу торжество», яке підготовила Яворська Ольга Богданівна.

Views: 487 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 29.12.2015 | Comments (0)

Троє вчителів Теребовлянського НВК взяли участь у районному турі всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2016» у номінаціях «англійська мова», «математика», «Захист Вітчизни». На першому етапі, який відбувся 8-9 грудня 2015р., учителі провели конкурсні уроки з учнями Теребовлянських ЗОШ №1 та №2. Другий етап відбувся 15 грудня у районному відділі освіти. Вчителі презентували власний досвід роботи, складали тестування з фахової майстерності, вирішували педагогічні ситуації, а також проводили майстер-клас «Я роблю це так».

Педагогічні працівники продемонстрували високий професіоналізм у роботі, креативність та відданість учительській праці.

Вчитель англійської мови Воробець Елла Олегівна стала лауреатом конкурсу, а вчитель математики Паламарчук Надія Романівна та вчитель предмета «Захист Вітчизни» Безверхній Григорій Йосипович здобули перемогу і будуть захищати честь району та школи на обласному конкурсі. Бажаємо їм успіхів!

Views: 451 | Added by: Семків_Юрій | Date: 28.12.2015 | Comments (0)