Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2020, 23:46

Головна » 2015 » Грудень » 23

16 грудня 2016 року в Теребовлянському НВК відбувся районний семінар вчителів  іноземних мов. Учні гімназії щиро привітали гостей зі святом та розповіли про історію навчального закладу 4 мовами: англійською, німецькою, польською та французькою. Гості були приємно вражені знаннями гімназистів іноземних мов. Заступник директора з іноземних мов Бодак С. В. презентувала роботу навчального закладу щодо вивчення іноземних мов та співпраці гімназії з Міжнародними організаціями.

Відкриті уроки для гостей провели : вчитель німецької мови

Вівчарик М. П. та вчитель англійської мови Кокайло Н. М.

Вчитель Кокайло Н. М. провела майстер клас для вчителів англійської мови «Навчання говоріння на уроках англійської мови». Вона продемонструвала фрагмент уроку у 8 класі на тему: “Education in Great Britain and Ukraine”, в якому використала різні види завдань для розвитку навчання говоріння.

Урок передбачав застосування лексичних конструкцій із теми «Education», вивчених на попередніх уроках; розвиток соціокультурної компетенції; вироблення системи мовленнєвих умінь і навичок; розвиток проектної діяльності учнів та створення психологічної готовності до спілкування в різних ситуаціях.;

Для проведення уроку Наталя Михайлівна використала наочність, відеоматеріали, мультимедійну презентацію та різноманітний дидактичний матеріал.

Урок проходив у п ... Читати далі »

Категорія: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Переглядів: 238 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 23.12.2015 | Коментарі (0)