Вітаю Вас, Гість · RSS 06.07.2020, 23:01

Головна » 2015 » Грудень » 17

17 грудня 2015 року у підготовчому класі «Бджілка» відбувся виховний захід на тему: «З новим святом вся родино, з Миколаєм, Україно!», який провели Верхоляк Н.С.  та Багрій Л.І. Щороку св. Миколай приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти -  і добра казка зникає, а Миколай залишається. Наслідуймо добро і вчинки Миколая!

Переглядів: 249 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

Краплинку радості та тепла напередодні свят подарували багаторічні шефи Бучацького відділення поліції вихованцям Теребовлянського НВК. 17.12.2015 р. поліцейські запросили дітей на перегляд прем’єри вистави «Дванадцять місяців» у постановці народного артиста України Олега Мосійчука в Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка.

Перед початком дійства діти у фойє театру зустрілися зі Святим Миколаєм та улюбленими казковими героями. Учні брали участь у конкурсах, розповідали вірші, відгадували загадки та отримували солодкі подарунки.

Після забав дітей запросили на перегляд вистави. Герої казки вчили дітей допомагати один одному, разом долати труднощі та творити добро.

Прощаючись, поліцейські побажали дітям вірити у казку, диво та добро, а дорослі будуть намагатися втілювати мрії малечі у реальність.

Переглядів: 245 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

В переддень свята Миколая в навчально-виховному комплексі завершився  благодійний проект «Зігрій теплом українського солдата», який тривав на протязі двох місяців. В рамках проекту було проведено акції зі збору  пластикових кришечок, для виготовлення протезів, макулатури, для потреб української армії, солодощів, сухофруктів,  консервацій, продуктів харчування, теплих речей, предметів особистої гігієни. Тривав конкурс з виготовлення оберегів, написання листів та вітальних листівок для військовослужбовців.

Учні, батьки та педагоги школи активно включились в збір необхідного і спільна праця  завершилась передачею зібраних речей волонтерам громадської організації «Теребовлянська вежа» Самцю М., Стаднику О.

Центральною подією проекту стала благодійна ярмарка кондитерських виробів «Миколай для всіх». Спортивний зал вирував як вулик, торг вели всі – батьки, діти, педагоги.  Від розмаїття самколиків розбігались очі в присутніх.  Виторг склав достойну суму – 6 тисяч 227 гривень.

Зібрані кошти учні теж передали волонтерам, які 16 грудня вже вирушили в зону бойових дій з подарункам від учнів  та педагогів НВК.

Переглядів: 250 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

З 10 по 12 грудня 2015 року у м. Теребовля

на базі спортивного комплексу «Колос» відбувся І тур Чемпіонату України з волейболу

"Дитяча ліга" серед юнаків 1999 року народження та молодших.

Паралельно відбувався І тур цього ж Чемпіонату і у м. Чернігів. У нашій підгрупі змагались команди:

- Збірна Запорізької області;

- ОДЮСШ м.Ужгород;

- ДЮСШ м.Новоград-Волинський

- Збірна м.Київ;

- ДЮСШ м.Теребовля.

Честь нашої команди відстоювали: Олексюк Тарас (капітан команди), Савків Ярослав,

Бохнак Юрій, Качур Павло, Оскоріб Руслан, Філіц Микола, Сакалюк Владислав

(учні Теребовлянського НВК),

Андрусишин Назар (смт.Дружба). Незмінний тренер нашої команди - Туркула М.Г.

... Читати далі »

Переглядів: 474 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)