Ярослава Стецько

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 03:28

Головна » 2015 » Грудень » 16

15 грудня 2015 року вчительзарубіжної літератури Дармограй Н. В. у 9 класі слабозорого відділення провела відкритий урок на тему «Терновий вінець принца Гамлета» за трагедією Шекспіра «Гамлет».

Урок проводився у формі теледня, де учні характеризували образ Гамлета використовуючи метод «Мозкового штурму», прийом «Мікрофон», технологію «Обери позицію», вправу «Пильне око». Також склали формулу героїзму Гамлета.

Переглядів: 432 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)

16 грудня в кабінеті інформатики №2 відбулася першість школи з шахів по коловій системі.

Переглядів: 351 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від школярів та молоді.

У Теребовлянському НВК 15 грудня відбувся благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО, у якому брали участь учні VII класу із своїми наставниками – вихователем Яворською І. Р. та класним керівником Семківим Ю. І.

Дехто приносив продукти, а хтось смачні вироби з тіста своїми руками, хтось допомагав коштами. Усі діти брали участь у акції і ніхто не стояв осторонь. Адже ми, учні, чим зможемо тим допоможемо.

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Переглядів: 258 | Додав: Семків_Юрій | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)