Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2020, 23:44

Головна » 2015 » Грудень » 03

3 грудня відбувся фінал першості школи з шашок за коловою системою.

Переглядів: 265 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)

3 грудня 2015 р. у РБК м. Теребовлі відбувся вечір пам’яті Владики Михаїла Сабриги «Молитва за Україну». Організатором  заходу був священик УГКЦ св. о.Миколая  о. м.Іван Сивак, який і розпочав це дійство Господньою молитвою «Отче наш».

У вступному слові о. м. І. Сивак цікаво розповів про Великого мужа молитви - владику Михаїла Сабригу, свого наставника. Одночасно з розповіддю про його життєвий шлях, невтомну працю, жертовність,міцну віру,велич і силу духу,добре серце наповнене любов’ю, глядачі мали можливість бачити на екрані епізоди з життя владики та почути його живий голос.

Продовженням заходу  стала літературно - музична композиція. О. Михайло Ярема, разом з дружиною п. Оксаною, заспівали дуетом пісню «Два крила» і  розповіли як народилася пісня присвячена владиці «Батькові літа» (автор о. Половко).

Марічка Сип’як продекламувала вірш о. І. Сивака  «Минули Ваші дні, Владико», а пісню «Помолимось за синів» виконала Зоряна    Смірнова. Зі сльозами на очах присутні слухали вірш «Біль матері», який читала у супроводі скрипк ... Читати далі »

Переглядів: 191 | Додав: Роман_Миколайович | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)