Вітаю Вас, Гість · RSS 22.05.2019, 11:48

Головна » 2015 » Грудень » 19 » "Підсумки місячника правових знань у ІІІ класі"
"Підсумки місячника правових знань у ІІІ класі"

Я маю право жити на Землі,
Творити, дихати, учитись,
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись.
Учні ІІІ (7) класу спільно з вихователем Безверхньою О. Г. взяли активну участь у проведенні місячника правових знань, метою якого була профілактика правопорушень серед учнів, виховання таких якостей, як законослухняність, дисциплінованість, розуміння обов'язковості дотримання в своїй поведінці існуючих правових норм.
Учні взяли участь у конкурсі творів «Чи дотримуються права дитини в Україні», випустили стіннівку «Ні – насильству!», провели анкетування «Моя правова обізнаність», виготовили буклет та розгортку про права дитини. Вихователем була проведена робота в групах на тему «Я знаю свої права».
Також відбулася зустріч учнів з начальником сектору превенції Теребовлянського відділу ГУ Національної поліції в Тернопільській області Сеньків І.М., начальником служби у справах дітей РДА Борецькою Л.В., метою якої було закріпити і поглиблювати знання дітей про права людини, про насильство та його види; формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення та відстоювати власну думку, коли порушуються права дитини.

Переглядів: 210 | Додав: bezverhnya_o | Теги: iframe src=//www.slideshare.net/sli | Рейтинг: 0.0/0