Вітаю Вас, Гість · RSS 20.05.2019, 13:02

Головна » 2015 » Грудень » 19 » А до нас прийшов Святий Миколай!
А до нас прийшов Святий Миколай!

Ось і добігає кінця насичений подіями рік, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм омріяні дарунки.

Не оминуло свято і Теребовлянський НВК. У  п’ятницю, 18 грудня 2015 року, у школі відбулося святкування дня Святого Миколая. Лідери учнівського самоврядування підготували для учнів початкової школи свято           « Ходить по землі Святий Миколай».

Присутні мали гарну нагоду переглянути сценки за участю дітей, Ангелів, Антипка і, звичайно, яке ж свято без Святого Миколая. Швидко минув час, пролунали вірші та пісні про Миколая і настала довгоочікувана мить подарунків. Всі присутні на святі отримали з рук Святого Миколая і його помічників солодкі дарунки.

День святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість і надію.

Святий отче, Миколай,

Мою хату не минай!