Вітаю Вас, Гість · RSS 21.05.2019, 17:51

Головна » 2015 » Грудень » 17 » Благодійний проект «Зігрій теплом українського солдата»
Благодійний проект «Зігрій теплом українського солдата»

В переддень свята Миколая в навчально-виховному комплексі завершився  благодійний проект «Зігрій теплом українського солдата», який тривав на протязі двох місяців. В рамках проекту було проведено акції зі збору  пластикових кришечок, для виготовлення протезів, макулатури, для потреб української армії, солодощів, сухофруктів,  консервацій, продуктів харчування, теплих речей, предметів особистої гігієни. Тривав конкурс з виготовлення оберегів, написання листів та вітальних листівок для військовослужбовців.

Учні, батьки та педагоги школи активно включились в збір необхідного і спільна праця  завершилась передачею зібраних речей волонтерам громадської організації «Теребовлянська вежа» Самцю М., Стаднику О.

Центральною подією проекту стала благодійна ярмарка кондитерських виробів «Миколай для всіх». Спортивний зал вирував як вулик, торг вели всі – батьки, діти, педагоги.  Від розмаїття самколиків розбігались очі в присутніх.  Виторг склав достойну суму – 6 тисяч 227 гривень.

Зібрані кошти учні теж передали волонтерам, які 16 грудня вже вирушили в зону бойових дій з подарункам від учнів  та педагогів НВК.

Переглядів: 174 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0