Вітаю Вас, Гість · RSS 27.05.2019, 03:07

Головна » 2015 » Грудень » 16 » Благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО
Благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від школярів та молоді.

У Теребовлянському НВК 15 грудня відбувся благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО, у якому брали участь учні VII класу із своїми наставниками – вихователем Яворською І. Р. та класним керівником Семківим Ю. І.

Дехто приносив продукти, а хтось смачні вироби з тіста своїми руками, хтось допомагав коштами. Усі діти брали участь у акції і ніхто не стояв осторонь. Адже ми, учні, чим зможемо тим допоможемо.

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Переглядів: 146 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0