Вітаю Вас, Гість · RSS 23.05.2019, 21:44

Головна » 2015 » Грудень » 13 » Якщо діти благають, гармати мовчать
Якщо діти благають, гармати мовчать

Мандруючи «Країною барвінковою» і, працюючи над проектом «Діти України за мир», учні 1-Б класу під керівництвом класовода Яворської Ганни Степанівни і вихователя Боднарчук Галини Богданівни провели відкритий виховний захід «Якщо діти благають, гармати мовчать».

За допомогою віршів, пісень, танцювальних композицій діти висловлювали свою палку любов до рідної землі та щирі прагнення миру.

В ході заходу з учнями проводилася вправа «Як я люблю Україну», демонструвалися інсценівка казки Ю. Смоль  «Небесна сотня» і відео «Небесну сотню господи прийми».  Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять героїв України.

На заході були присутні волонтер Стадник Оксана Петрівна та воїни АТО Мелікгулиєв Назар і Височан Роман.  Діти через волонтера передали воїнам, які зараз перебувають у зоні бойових дій, «голубів миру», виготовлених власноруч та слова вдячності.

Я пишаюсь тобою солдате,

І пишатимусь завжди.

Адже так Україну кохати,

З – поміж тисяч зумів лише ти.

Від батьків із зверненням до воїнів виступила мати першокласника Руднянин Ольга Чеславівна. Вона цитувала вірш, який склала разом із дітьми.

На завершення заходу присутні батьки та гості занотовували свої відгуки, сподівання, надії та побажання і залишали їх на «дереві надії».

Переглядів: 230 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0