Вітаю Вас, Гість · RSS 21.05.2019, 12:36

Головна » 2015 » Грудень » 8 » Конкурс «Юні медики»
Конкурс «Юні медики»

5 грудня 2015 року в с. Струсові на базі санаторної загальноосвітньої школи-інтернату відбувся конкурс медичних ланок із надання першої долікарської допомоги за євростандартами «Юні медики». Медична ланка Теребовлянського НВК у складі дівчат VІ класу гімназії Хомик Яни, Корнят Евеліни, Круківської Марії, Голяк Діани разом із їхнім наставником, вчителем «Захисту Вітчизни» Лось Л.О., зайняла ІІ місце у міжшкільному конкурсі, приуроченому участі батальйону «Білі берети» в АТО. Судді – студенти Тернопільського державного медичного університету, сертифіковані інструктори із надання долікарської допомоги за євро- стандартами, провели з усіма учасниками майстер- клас з надання першої медичної допомоги у різних непередбачуваних ситуаціях. Всіх учасників було нагороджено грамотами та світлинами із даного заходу, солодкими подарунками та патріотичними значками. Дякуємо організаторам  конкурсу за хорошу організацію і теплий прийом.

Переглядів: 156 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0