Вітаю Вас, Гість · RSS 21.05.2019, 15:46

Головна » 2015 » Грудень » 2 » "Шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Оцінювання ризику інфікування"
"Шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Оцінювання ризику інфікування"

01.12.2015 року вихователем Безверхньою О. Г. спільно з учнями ІІІ (7) класу було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Шляхи передачі ВІЛ-інфекції, СНІД. Оцінювання ризику інфікування». Метою даного заходу було навчити учнів розрізняти поняття ВІЛ та СНІД, виявити їхню поінформованість щодо даної проблеми; надати інформацію про шляхи зараження ВІЛ, а також шляхи, якими ВІЛ не передається; спонукати учасників до усвідомлення зв’язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих; сформувати розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя людини, її поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику; виховувати толерантність у ставленні до ВІЛ-позитивних людей.
Учні ознайомилися з питаннями профілактики ВІЛ/СНІДу, визначили, що СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Захищаючи презентацію, вивчили шляхи передачі вірусу та шляхи, якими він не передається. Також школярі виконали вправи «Визначення рівня небезпеки», «Так-ні», «Квасоля», метою яких було визначити рівень обізнаності з питаннями передачі та поширення вірусу. Наприкінці заняття учні проклали своєрідну стежинку «Кроки до здоров’я», де кожен написав, як можна вберегтися від зараження СНІДом.
Завершилося заняття притчею «Все в твоїх руках», яку прочитала вихователь Безверхня О. Г.
Пам’ятаймо, що вибір є завжди і наше здоров’я у наших руках!!!

Переглядів: 148 | Додав: bezverhnya_o | Рейтинг: 0.0/0