Ярослава Стецько

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 04:02

Головна » 2015 » Грудень » 17 » Свято для вихованців НВК
Свято для вихованців НВК

Краплинку радості та тепла напередодні свят подарували багаторічні шефи Бучацького відділення поліції вихованцям Теребовлянського НВК. 17.12.2015 р. поліцейські запросили дітей на перегляд прем’єри вистави «Дванадцять місяців» у постановці народного артиста України Олега Мосійчука в Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка.

Перед початком дійства діти у фойє театру зустрілися зі Святим Миколаєм та улюбленими казковими героями. Учні брали участь у конкурсах, розповідали вірші, відгадували загадки та отримували солодкі подарунки.

Після забав дітей запросили на перегляд вистави. Герої казки вчили дітей допомагати один одному, разом долати труднощі та творити добро.

Прощаючись, поліцейські побажали дітям вірити у казку, диво та добро, а дорослі будуть намагатися втілювати мрії малечі у реальність.

Переглядів: 300 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 5.0/2