Ярослава Стецько

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 04:03

Головна » 2015 » Грудень » 2 » Тренінг. Протидія торгівлі людьми. 11-12 кл.
Тренінг. Протидія торгівлі людьми. 11-12 кл.

02.12. 2015 року  в кабінеті соціального педагога Теслюк О.В. відбувся тренінг для учнів 11, 12 кл. на тему: «Протидія торгівлі людьми», приурочений до Міжнародного дня боротьби за відміну рабства, пов`язаний з датою прийняття Генеральною Асамблеєю Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми.

Важливим аспектом першого блоку тренінгу було проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед присутніх, щодо обізнаності термінів, типів, захисту від торгівлі людьми. У ході другого блоку – креативної лабораторії, за технікою коладжу учні виконували завдання. Уміння працювати в команді, творчості, креативності діти створили світ дій, думок, почуттів людини, яка постраждала від торгівлі людьми та осіб, які оточують дану людину.

На завершення учасники команд захистили свої плакати, обмінялись думками та враженнями про тренінг.

Переглядів: 346 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 5.0/1