Вітаю Вас, Гість · RSS 20.05.2019, 12:56

Головна » 2015 » Грудень » 3 » Вечір пам’яті владики Михаїла Сабриги «Молитва за Україну» з нагоди 75-річниці від дня народження

3 грудня 2015 р. у РБК м. Теребовлі відбувся вечір пам’яті Владики Михаїла Сабриги «Молитва за Україну». Організатором  заходу був священик УГКЦ св. о.Миколая  о. м.Іван Сивак, який і розпочав це дійство Господньою молитвою «Отче наш».

У вступному слові о. м. І. Сивак цікаво розповів про Великого мужа молитви - владику Михаїла Сабригу, свого наставника. Одночасно з розповіддю про його життєвий шлях, невтомну працю, жертовність,міцну віру,велич і силу духу,добре серце наповнене любов’ю, глядачі мали можливість бачити на екрані епізоди з життя владики та почути його живий голос.

Продовженням заходу  стала літературно - музична композиція. О. Михайло Ярема, разом з дружиною п. Оксаною, заспівали дуетом пісню «Два крила» і  розповіли як народилася пісня присвячена владиці «Батькові літа» (автор о. Половко).

Марічка Сип’як продекламувала вірш о. І. Сивака  «Минули Ваші дні, Владико», а пісню «Помолимось за синів» виконала Зоряна    Смірнова. Зі сльозами на очах присутні слухали вірш «Біль матері», який читала у супроводі скрипки  (Палюх Б.С.) вихователька НВК Наталія Шманько.

Людмила Вербовецька прочитала авторську «Молитву до Теребовлянської ікони Матері Божої», а вокальний  ансамбль дівчат, під керівництвом Богдана  Твердохіба, виконав пісню «Над землею тумани».

Потім дитячий хор церкви св. о. Миколая, учасниками якого  є учні навчально-виховного комплексу (керівник Наталія Буртак), проспівали «Акафіст до Матері Божої у Теребовлянській іконі», укладений митрофорним  протоієреєм Іваном Сиваком.

На закінчення  вечора  о. м. І. Сивак подякував учасникам заходу – учням та  педагогам Теребовлянського НВК.

Від імені вдячних глядачів,жителька м. Теребовлі-Богдана Чернецька.

Переглядів: 117 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0