Ярослава Стецько

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 03:09

Головна » 2015 » Грудень » 1 » Вікторина “Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?”
Вікторина “Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?”

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це день, коли світова громадськість висловлюється на підтримку 43 мільйонів людей в усьому світі, що живуть з ВІЛ/СНІД. Це день, коли ми маємо нагадати собі, що кожні 10 секунд від цього захворювання помирає одна людина, і кожні 14 секунд одна дитина у світі стає сиротою внаслідок ВІЛ/СНІД.
То що ж таке СНІД? Що ми про нього знаємо? Вікторина “Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?” ,яку провела бібліотекар школи Субчак Н.В з учнями 5-6 класів слабозорого відділення допомогла узагальнити знання щодо ВІЛ/СНІДу, формувати у молоді розуміння власної відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей.На вікторину були запрошені вчитель біології Лось Л.О та лікар Заверуха М.В,які ознайомили учнів із захворюваннями на СНІД,з шляхами зараження та засобами лікування,профілактики,збереження від вірусу.

Переглядів: 521 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 5.0/1